Jesienne ubezpieczenia

Mimo, że kalendarzowe lato wciąż trwa, za oknem coraz chłodniej i większość z nas wyciągnęła już z szafy swetry i jesienne kurtki. Jednak deszczowa aura za oknem nie musi już oznaczać, że na urlop będziemy musieli czekać cały rok.

Polacy coraz częściej wybierają się na wakacje właśnie jesienią. Biura podróży oferują bowiem atrakcyjne ceny wycieczek, w kurortach jest mniej turystów, a pogoda na południu Europy, w Turcji czy Tunezji, nadal pozwala wybrać się na wycieczkę w krótkich spodenkach.

Częściej również wyjeżdżamy na weekendy nad morze czy w góry, które jesienią są wyjątkowo piękne.

To nie jedyna zmiana w naszych przyzwyczajeniach wakacyjnych. Większość z nas ma coraz większą świadomość, że ubezpieczenie domu na czas wyjazdu, czy podróży  nie jest zbędnym luksusem, lecz odpowiedzialną decyzją.

Wyjeżdżając warto pamiętać o majątku, który pozostawiamy bez opieki na ten okres – jest to dobry moment do jego zabezpieczenia, w szczególności w związku z plagą włamań i kradzieży dotykających mieszkań i domów w okresie wyjazdów – nawet tych krótkich (http://multitu.pl/mieszkanie-dom-ubezpiecz/).

Katalog zagrożeń związanych z wyjazdami urlopowymi jest szeroki. Dzięki prostej, wygodnej i szybkiej porównywarce ubezpieczeń multitu.pl znajdziecie Państwo szeroki katalog ubezpieczeń turystycznych w atrakcyjnych cenach. Warunki umów ubezpieczenia, a także ich bogata wariantowość powodują, że świadomie chcąc zapewnić sobie dobre ubezpieczenie na czas turystycznego wyjazdu trzeba pamiętać o szczegółowej analizie takich ofert, aby uniknąć wszelkich nieporozumień i rozczarowań po wypadku. Szeroki zakres takich ubezpieczeń znajdziecie Państwo dzięki intuicyjnej porównywarce multitu.pl - http://multitu.pl/podroz-ubezpiecz/

 

Życzymy Państwu udanego i bezpiecznego jesiennego wypoczynku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>