Ubezpieczenie podróży- możliwości

A) Ochrona minimalna- mini- czyli oszczędny (koszty leczenia +OC)

1)      KOSZTY LECZENIA

koszty pomocy medycznej udzielonej Ubezpieczonemu w zakresie niezbędnym do przywrócenia stanu zdrowia umożliwiającego powrót do domu lub kontynuację podróży.

2)      OC

Odpowiedzialność cywilna za szkody na osobie lub w mieniu wyrządzone osobom trzecim podczas podróży krajowej lub zagranicznej.

B) Ochrona optymalna-opti (koszty leczenia+ OC+NNW)

3)      NNW

Następstwa nieszczęśliwych wypadków w podróży. Ubezpieczenie obejmuje ochroną najcenniejsze dobra jakimi są życie lub zdrowie człowieka. Ubezpieczenie może obejmować np.: świadczenia z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu, śmierci, zwrot kosztów protez, szkoleń dla osób niepełnosprawnych.

C) Ochrona maksymalna-maxi- czyli pełny- nie martw się, podróżuj (koszty leczenia+OC+NNW, a dodatkowo możliwość:

4)      BAGAŻ PODRÓŻNY

Rzeczy będące własnością Ubezpieczonego lub będące w jego posiadaniu podczas podróży krajowej lub zagranicznej, służące do jego użytku osobistego a także pojedyncze rzeczy przewożone w formie upominku.

5)      TAVEL ASSISTANCE

Assistance- świadczenie natychmiastowej pomocy w razie kradzieży, awarii, nagłego wypadku podczas podróży.

6)      SPRZĘT SPORTOWY

Sprzęt związany z dyscypliną sportu, którą Ubezpieczony będzie uprawiał podczas podróży. Rozumiemy przez to: narty do różnych odmian narciarstwa wraz z butami, deskę o surfingu i wszystkich jego odmian, deskę do uprawiania snowboardu i wszystkich jego odmian wraz z butami, rower, specjalistyczny sprzęt do nurkowania wraz z ekwipunkiem.

7)      ODWOŁANIE WYJAZDU

ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa w imprezie turystycznej, wcześniejszego powrotu z imprezy turystycznej oraz kosztów anulowania noclegu (-ów) w hotelu.

8)      REZYGNACJA Z BILETU

częściowe koszty rezygnacji

9)      WOJNA I TERRORYZM

Ubezpieczenie od ryzyka wojny i terroryzmu.

Jest w czym wybierać!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>