Luty, Marzec – wapniały, zimowy czas. To właśnie wtedy większość pragnie choć tygodnia urlopu i oderwania się od codzienności. Może dobrym pomysłem byłyby narty/snowboard ?

Nasze Polskie góry, Włoskie Dolomity, bądź lodowiec we Francji czy Szwajcarii…jest wiele możliwości. To perspektywy na aktywnie spędzone dni i klimatyczne wieczory- być może z lampką wina przy kominku. Jednak zawsze należy pamiętać o bezpieczeństwie, dbać o siebie i swoich bliskich. To właśnie Ci którzy zdają sobie sprawę, że istnieje ryzyko –zyskują, zabezpieczając się np. w mulitu.pl .

Nikt nie może wszystkiego w 100% zaplanować. Należy być ostrożnym, bo na stokach czają się studenci, którzy po zdanej sesji, czy też w przerwie od nauki śmigają na stokach z dużą prędkością, aby poczuć adrenalinę i zabawę. Są też tacy, co się dopiero uczą i nie zawsze można przewidzieć ich manewr, a co jeśli przypadkowo profesjonaliście omsknie się narta i uderzy w nas niepostrzeżenie?

Wzywamy pomoc – przyjeżdżają ratownicy, w gorszych przypadkach przylatuje helikopter. Potrzebna jest opieka lekarska i tu pada pytanie-kto za to zapłaci? W tym przypadku posiadanie ubezpieczenia podróży jest niezbędne, bo całkowicie pokryje koszty związane z akcją ratowniczą czy leczeniem.

Składki, są naprawdę nieduże, a jaki komfort psychiczny!!!

A co z osobami które nie przepadają za zimowym szaleństwem? Ciepłolubnych również można ubezpieczać- tych, co lubią zwiedzanie, ale także zamki z piasku,  czy nurkowanie. W różnych krajach, różne niespodzianki. Zadbaj o swoją ochronę.

1)      Odwiedź stronę https://multitu.pl/kalkulator-ubezpieczen/tanie-ubezpieczenia-turystyczne-podrozy-online/

2)      Odpowiedz na pytania dotyczące miejsca, czasu i celu podróży

3)      Podaj dane osoby/osób które chcesz ubezpieczyć

4)      Porównywarka wybierze najlepszą ofertę i przedstawi najistotniejsze punkty OWU z którymi należy się zapoznać

5)      Pozostaje tylko płatność

Wystarczy poświęcić dosłownie kilka minut…

Pamiętajcie „apetyt rośnie w miarę jedzenia”, a komfort uzależnia- można z nami również ubezpieczyć pojazd, a także dom/mieszkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>