…multitu to idealne rozwiazanie dla spóźnialskich?

Ubezpieczenie zakupione poprzez multitu.pl działa natychmiast, zanim jeszcze otrzymasz polisę. To samo kliknięcie, którym dokonujesz zakupu, od razu aktywuje Twoją ochronę, o czym błyskawicznie poinformuje Cię wiadomość mailowa. Nieważne, z jakiego powodu się spieszysz – multitu.pl jest idealnym rozwiązaniem! Korzystaj z zalet porównywarki!

Twoje ubezpieczenie już działa!

Nie musisz czekać, aż Twój przelew wpłynie na nasze konto a my przygotujemy Twoją polisę! Twoja ochrona uruchomiona zostaje przez jedno Twoje kliknięcie. Po podaniu danych niezbędnych do wystawienia polisy, w momencie podjęcia przez Ciebie ostatecznej decyzji o zakupie, otrzymasz na swoją skrzynkę mailową informację o tym, że Twoje ubezpieczenie już działa. I rzeczywiście tak jest!

Jeśli zapomnisz o ubezpieczeniu, nie masz czasu zająć się tym tematem, musisz natychmiast wyjechać, zawsze robisz wszystko na ostatnią chwilę, jesteś pod presją czasu albo zwyczajnie nie chcesz zaprzątać sobie głowy takimi sprawami możesz liczyć na nas! Korzystając z porównywarki ubezpieczeniowej:

  • szybko poznasz pełen przekrój rynku,
  • dowiesz się, jaka oferta jest najtańsza i najkorzystniejsza dla Ciebie,
  • łatwo spersonalizujesz ubezpieczenie – nawet jeśli nie znasz się na tym!,
  • dokonasz zakupu przez Internet, bez wychodzenia z domu lub wracania do niego – gdziekolwiek masz dostęp do sieci,
  • natychmiast aktywujesz ochronę, niezależnie od tego, która jest godzina albo czy jesteś już w drodze a chcesz ubezpieczyć podróż.

Nasz serwis jest idealnym rozwiązaniem dla spóźnialskich, zabieganych oraz tych, którzy cenią sobie czas. Jednocześnie jest prosty, rzetelny i bezpieczny – dostarcza wszystkich niezbędnych informacji ułatwiając dokonanie wyboru nie tylko tym, którzy muszą zrobić to szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>