Co to jest ubezpieczenie?

Odpowiedzialność.

Zapytać się można – jaka? Przed samym sobą przede wszystkim. Jeśli rozbijesz samochód, albo ktoś to zrobi za ciebie, a nie masz go ubezpieczonego, to jesteś nieodpowiedzialny. Podobnie, jeśli szusujesz na nartach w Alpach, łamiesz nogę i tej nogi nie masz ubezpieczonej.  Gdy jakimś trafem mieszkasz w domu, który jest tak jak na Florydzie zrobiony z papieru i styropianu, a nie masz polisy od jakiejś klęski żywiołowej – to jesteś niepoważny. Ludzie w Polsce poczuli obowiązek większej troski o swoje dobra materialne już w pierwszej połowie XVII wieku, gdy powstawały pierwsze kasy ogniowe. Miały one charakter towarzystw ubezpieczeniowych, a ich celem było udzielanie pomocy pogorzelcom.

Dziś sytuacja jest zgoła inna, nie mamy żadnych kas ogniowych i tym podobnych rzeczy, tylko wielkie ubezpieczeniowe korporacje, które wystawiają polisy na praktycznie wszystko. Często jest tak, że może i chcielibyśmy ubezpieczyć coś ekstra, ale zwyczajnie nam się nie chce lub nie rozumiemy połowy rzeczy napisanych małym druczkiem przy umowach.  Dlatego powstały porównywarki internetowe, taka jak nasza. Porównujemy zdecydowaną większość najważniejszych ubezpieczeń dostępnych na polskim rynku, i co więcej – robimy to najlepiej i najszybciej.

W Multitu podzieliliśmy porównywanie ubezpieczeń na cztery obszary:

  • pojazdy
  • dom i mieszkanie
  • zdrowie i życie
  • podróże

Do każdego z nich przygotowujemy ofertę złożoną z ubezpieczeń najważniejszych graczy działających na polskim rynku. Jasnym jest, że każde porównanie przeprowadzane jest indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta. Kupiłeś nowy samochód – w formie przejrzystej tabelki dostaniesz ładny wykres co i za ile.To samo tyczy się pozostałych kwestii, tobie pozostaje tylko włączyć komputer, wejść na multitu.pl i wykonać parę kliknięć :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>